HP ProBook 455 G8 (45N89ES)
Ryzen 5 5600U ( Հոսքեր՝ 12 , 4.2 ԳԳց )/15.6 In/1920x1080 FullHD /8 GB/512 GB/Radeon Integrated
265 000 ֏
290 000 ֏
Price 286 200 ֏
Monthly 10 812 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Ryzen 5 5600U ( Հոսքեր՝ 12 , 4.2 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | AMD Radeon Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI LAN MicroSD Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |