HP ProBook 455 G8 (45N87ES)
Ryzen 7 5800U ( Հոսքեր՝ 8 , 4.4 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/512 GB/Radeon Integrated
320 000 ֏
350 000 ֏
Price 345 600 ֏
Monthly 13 056 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Ryzen 7 5800U ( Հոսքեր՝ 8 , 4.4 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | AMD Radeon Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-C USB 2.0 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |