HP ProBook 440 G10 (816N3EA)
Core i7 1355U ( Threads 12 , 5 GHz )/14 in/1920x1080 FullHD /16 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
335 000 ֏
368 000 ֏
Price 361 800 ֏
Monthly 13 668 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core i7 1355U ( հոսքեր՝ 12 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI LAN Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |