HP OmniBook X Flip 14-fp0023dx (B86Q7UA)
Core 7 150U ( Threads 12 , 5.4 GHz )/14 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Graphics
339 000 ֏
370 000 ֏
Price 366 120 ֏
Monthly 13 831 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core 7 150U ( հոսքեր՝ 12 , 5.4 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | Yes |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 HDMI |
| Camera | 5MP |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Bang & Olufsen |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |