HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0033dx (AW5Z6UA) OLED
Core Ultra 9 288V ( Threads 8 , 5.1 GHz )/14 in/2880x1800 /32 DDR5 GB/2 TB/Intel Arc 140V
743 000 ֏
815 000 ֏
Price 802 440 ֏
Monthly 30 314 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 9 288V ( հոսքեր՝ 8 , 5.1 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 2880x1800 |
| RAM | 32 DDR5 GB |
| SSD storage | 2 TB |
| Graphics card | Intel Arc 140V |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | Yes |
| Login/Logout | AUX Type-C Type-Cx2 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Bang & Olufsen |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |