HP OmniBook 7 Flip 16-au0070wm (B5PX4UA)
Intel Core Ultra 7 256V (Threads 8 , 4.8 GHz )/16 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Arc 140V
432 000 ֏
495 000 ֏
Price 466 560 ֏
Monthly 17 626 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 7 256V ( հոսքեր՝ 8 , 4.8 ԳԳց) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc 140V |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | Yes |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS:X Ultra |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |