HP OmniBook 5 16-ag1070wm (B5PB3UA).
AMD /16 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/Radeon Integrated /Ryzen 7 AI 350 ( հոսքեր՝ 16 , 5 ԳԳց )
315 000 ֏
345 000 ֏
Price 340 200 ֏
Monthly 12 852 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Ryzen 7 AI 350 ( հոսքեր՝ 16 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | AMD Radeon 860M |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 2.0 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS:X® Ultra |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |