HP Laptop 17-cn5075ci (B97M5UA)
Core Ultra 7 255U ( Հոսքեր՝ 14 , 5.2 ԳԳց )/17,3 In/1920x1080 FullHD /16 GB DDR4/512 GB/Intel Graphics
380 000 ֏
418 000 ֏
Price 410 400 ֏
Monthly 15 504 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7 255U ( Հոսքեր՝ 14 , 5.2 ԳԳց ) |
| Screen | 17.3 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Plus Graphics |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |