HP Envy 17-cw1023cl Touch (9T3V8UAR).
Core Ultra 7 155U ( Threads 12 , 4.8 GHz )/17.3 in/1920x1080 FullHD /32 DDR5 GB/1 TB/NVIDIA GeForce RTX3050 4 GB
427 000 ֏
470 000 ֏
Price 461 160 ֏
Monthly 17 422 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7 155U ( հոսքեր՝ 12 , 4.8 ԳԳց ) |
| Screen | 17.3 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 32 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI MicroSD Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 5 MP |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Poly Studio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |