| Color | Black |
|---|---|
| Screen type | TN |
| Screen | 20 in |
| Frequency | 60 Hz |
| Screen resolution | 1600x900 HD+ |
| Built-in speakers | No |
| Login/Logout | AUX VGA HDMI D.Port |
| Warranty | 12 month |
| Color | Black |
|---|---|
| Screen type | TN |
| Screen | 20 in |
| Frequency | 60 Hz |
| Screen resolution | 1600x900 HD+ |
| Built-in speakers | No |
| Login/Logout | AUX VGA HDMI D.Port |
| Warranty | 12 month |