HP 17-cp2025dx (B4GX7UA)
Ryzen 5 7520U ( Հոսքեր՝ 12 , 4.3 ԳԳց )/17.3 In/1920x1080 FullHD/8 GB/512 GB/AMD Radeon 610M
240 000 ֏
260 000 ֏
Price 259 200 ֏
Monthly 9 792 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Ryzen 5 7520U ( Հոսքեր՝ 12 , 4.3 ԳԳց ) |
| Screen | 17.3 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | AMD Radeon 610M |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |