HP 15-fd1132ci (D05WSEA)
Core 3 100U ( 8 , 4.7 GHz )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/512 GB/Intel Graphics
218 000 ֏
239 000 ֏
Price 235 440 ֏
Monthly 8 894 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core 3 100U ( 8 , 4.7 GHz ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |