HP 15-fd0460nia (B02XJEA)
Core i3 /8 GB/Intel Core i3-1215U ( Հոսքեր՝ 8 , 4.4 ԳԳց )/1920x1080 FullHD /256 GB/Intel Graphics
185 000 ֏
203 000 ֏
Price 199 800 ֏
Monthly 7 548 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Intel Core i3-1215U ( Հոսքեր՝ 8 , 4.4 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 256 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |