HP 15-fd0250wm (BY0S6UA)
Core i5 1334U ( Հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց )/15.6 in/1366x768 HD /8 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
228 000 ֏
250 000 ֏
Price 246 240 ֏
Monthly 9 302 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core i5 1334U ( Հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1366x768 HD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |