HP 15-fd0154wm (BZ1W9UA) Touch
Ultra 5 125H ( Հոսքեր՝ 18 , 4.5 ԳԳց )/15,6 In/1920x1080 FullHD/8 GB DDR5/512 GB/Intel Graphics
240 000 ֏
264 000 ֏
Price 259 200 ֏
Monthly 9 792 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Ultra 5 125H ( Հոսքեր՝ 18 , 4.5 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Plus Graphics |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |