HP 15-fc0057wm (BZ0J7UA) Touch
Ryzen 7 7730U ( Հոսքեր՝ 16 , 4.5 ԳԳց )/15,6 In/1920x1080 FullHD /16 GB/512 GB/Radeon Integrated
287 000 ֏
Price 309 000 ֏
Monthly 11 673 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Ryzen 7 7730U ( Հոսքեր՝ 16 , 4.5 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Radeon Integrated |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |
| Screen type | IPS |