Honor MagicBook X16 2025 (5301ALXN)
Core i5 13420H ( Հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց )/16 in/1920x1200 FHD+ /16 GB/512 GB/Intel UHD Graphics
289 000 ֏
317 000 ֏
Price 312 120 ֏
Monthly 11 791 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core i5 13420H ( Հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Built in Audio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |