Dell XPS 13 9350 Touch (OLED)
Core Ultra 9 288V ( հոսքեր՝ 8 , 5.1 ԳԳց )/13.4 in/2560x1600 QHD /32 DDR5 GB/1 TB/Intel Arc 140V
980 000 ֏
1 050 000 ֏
Price 1 058 400 ֏
Monthly 39 984 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | White |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 9 288V ( հոսքեր՝ 8 , 5.1 ԳԳց ) |
| Screen | 13.4 in |
| Screen resolution | 2560x1600 QHD |
| RAM | 32 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | Intel Arc 140V |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | Type-Cx2 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dell Audio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |