Dell XPS 13 9350.
Core Ultra 7 256V (Threads 8 , 4.8 GHz)/13.4 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Arc 140V
565 000 ֏
620 000 ֏
Price 610 200 ֏
Monthly 23 052 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7 256V ( հոսքեր՝ 8 , 4.8 ԳԳց ) |
| Screen | 13.4 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc 140V |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | Type-Cx2 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dell Audio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |