Dell Vostro 15 3520 (Core i5/16/256)
Core i5 1235U ( հոսքեր՝ 12 , 4.4 ԳԳց )/15.6 In/1920x1080 FullHD/16 GB/256 GB/Intel Graphics
237 000 ֏
260 000 ֏
Price 255 960 ֏
Monthly 9 670 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core i5 1235U ( հոսքեր՝ 12 , 4.4 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 256 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI LAN MicroSD USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dell Audio |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |