Dell Pro 32" Plus P3225QE
IPS /32 in/3840 x 2160 4K UHD /100 Hz/AUX /D.Port
295 000 ֏
Price 318 600 ֏
Monthly 12 036 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Screen type | IPS |
| Screen | 32 in |
| Frequency | 100 Hz |
| Screen resolution | 3840 x 2160 4K UHD |
| Built-in speakers | No |
| Login/Logout | AUX D.Port HDMI Type-C USB 3.0 LAN |
| Warranty | 12 month |