Dell Latitude 7650
Core Ultra 7 165U (Threads 14, 4,9 GHz)/16 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Graphics
515 000 ֏
566 000 ֏
Price 556 200 ֏
Monthly 21 012 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Gray |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7 165U (Հոսքեր՝ 14, 4,9 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-Cx2 USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dell Audio |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Warranty | 12 month |