Dell 15 DC15250 (i5/16/512)
Core i5 1334U ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց )/15.6 In/1920x1080 FullHD/16 GB/512 GB/Intel Graphics
265 000 ֏
290 000 ֏
Price 286 200 ֏
Monthly 10 812 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core i5 1334U ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Dell Audio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |