Dell 14 Plus 2 in 1 DB04250 Flip.
Core Ultra 7-256V ( Հոսքեր՝ 8 , 4․8 ԳԳց )/14 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/1 TB/Intel Arc 140V
327 000 ֏
360 000 ֏
Price 353 160 ֏
Monthly 13 342 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Sky Blue |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7-256V ( Հոսքեր՝ 8 , 4․8 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | Intel Arc 140V |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | Yes |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dell Audio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |