Asus ZenBook UX3405CA-U7512 OLED Touch.
Core Ultra 7-255H ( Հոսքեր՝ 16 , 5․1 ԳԳց )/14 in/1920x1200 FHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Arc 140T
407 000 ֏
447 000 ֏
Price 439 560 ֏
Monthly 16 606 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 7-255H ( Հոսքեր՝ 16 , 5․1 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc 140T |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonyc Master |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |