Asus ZenBook UM5606WA-S16.R3651TB
Ryzen AI 9 365 ( Հոսքեր՝ 20 , 5.0 ԳԳց )/16 in/2880x1800 2.8K OLED /24 DDR5 GB/1 TB/AMD Radeon 880M
557 000 ֏
610 000 ֏
Price 601 560 ֏
Monthly 22 726 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Ryzen AI 9 365 ( Հոսքեր՝ 20 , 5.0 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 2880x1800 2.8K OLED |
| RAM | 24 DDR5 GB |
| SSD storage | 1 TB |
| Graphics card | AMD Radeon 880M |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Harman Kardon |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |