Asus ZenBook Q415MA-U5512 OLED Touch.
Core Ultra 5-125H (Հոսքեր՝ 18 , 4․5 ԳԳց )/14 in/1920x1200 FHD+ /8 DDR5 GB/512 GB/Intel Arc Graphics
275 000 ֏
303 000 ֏
Price 297 000 ֏
Monthly 11 220 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core Ultra 5-125H (Հոսքեր՝ 18 , 4․5 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 8 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Arc Graphics |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-Cx2 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonyc Master |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |