Asus VivoBook X1502VA-BQ1327.
Intel Core i5-13420H ( Հոսքեր՝ 12 , 4․60 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 GB/I512 GB/ntel UHD Graphics
245 000 ֏
268 000 ֏
Price 264 600 ֏
Monthly 9 996 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Blue |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-13420H ( Հոսքեր՝ 12 , 4․60 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |