Asus VivoBook X1404VA-I512256
Core i5 1334U ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց )/14 in/1920x1080 FullHD /12 GB/256 GB/Intel Iris Plus Graphics
209 000 ֏
229 000 ֏
Price 225 720 ֏
Monthly 8 527 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Blue |
|---|---|
| Processor | Core i5 1334U ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 12 GB |
| SSD storage | 256 GB |
| Graphics card | Intel Iris Plus Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |