Asus VivoBook S14 Flip TP3402VA-LZ380W + Pen
Core i7 13700H ( Threads 20 , 5 GHz )/14 in/1920x1200 FHD+ /16 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
395 000 ֏
430 000 ֏
Price 426 600 ֏
Monthly 16 116 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core i7 13700H ( հոսքեր՝ 20 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | Yes |
| Rotating screen | Yes |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |