Asus VivoBook F1605VA-WS74.
Core i7 1355U ( հոսքեր՝ 12 , 5 ԳԳց )/16 in/1920x1200 FHD+ /16 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
285 000 ֏
310 000 ֏
Price 307 800 ֏
Monthly 11 628 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core i7 1355U ( հոսքեր՝ 12 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |