Asus VivoBook 16X K3605VC-RP474
Core i5 13420H ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց )/16 in/1920x1200 FHD+ /16 GB/512 GB/Nvidia GeForce 3050 4GB
370 000 ֏
400 000 ֏
Price 399 600 ֏
Monthly 15 096 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Silver |
|---|---|
| Processor | Core i5 13420H ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 1920x1200 FHD+ |
| RAM | 16 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Geforce RTX3050 4Gb |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |