Asus ExpertBook B5602CVA-L20525 OLED
Core i7 1360P (Threads 16 , 5 GHz)/16 in/3840x2400 UHD+ /16 DDR5 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
370 000 ֏
405 000 ֏
Price 399 600 ֏
Monthly 15 096 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Dark Blue |
|---|---|
| Processor | Core i7 1360P ( հոսքեր՝ 16 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 16 in |
| Screen resolution | 3840x2400 UHD+ |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX MicroSD Type-C USB 2.0 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | Dolby Athmos |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |