Asus ExpertBook B1402CVA-NK2261
Core i5 1335U ( Threads 12 , 4.6 GHz )/14 in/1920x1080 FullHD /8 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
250 000 ֏
275 000 ֏
Price 270 000 ֏
Monthly 10 200 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Processor | Core i5 1335U ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
|---|---|
| Screen | 14 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI LAN MicroSD Type-C USB 2.0 USB 3.0 |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |