Asus ExpertBook B1 B1503CVA-S77757/16
Core 7 150U ( Հոսքեր՝ 12 , 5.4 ԳԳց )/15.6 In/1920x1080 FullHD/16 GB DDR5/512 GB/Intel Graphics
339 000 ֏
370 000 ֏
Price 366 120 ֏
Monthly 13 831 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Core 7 150U ( Հոսքեր՝ 12 , 5.4 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX HDMI LAN Type-C USB 3.0 |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Sonic Master |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |