AOC 27" U27G4R
IPS /27 in/3840 x 2160 4K UHD /320 Hz/AUX /D.Port
198 000 ֏
Price 213 840 ֏
Monthly 8 078 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Screen type | IPS |
| Screen | 27 in |
| Frequency | 320 Hz |
| Screen resolution | 3840 x 2160 4K UHD |
| Built-in speakers | No |
| Login/Logout | AUX D.Port HDMI USB |
| Warranty | 12 month |