Acer Nitro V17 AI ANV17-41.
AMD Ryzen 5 240 ( Հոսքեր՝ 12 , 5 ԳԳց )/17.3 in/1920x1080 FullHD /16 DDR5 GB/512 GB/Nvidia GeForce RTX5060 8GB
425 000 ֏
475 000 ֏
Price 459 000 ֏
Monthly 17 340 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 240 ( Հոսքեր՝ 12 , 5 ԳԳց ) |
| Screen | 17.3 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX5060 8GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Audio |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |