Acer Nitro V15 ANV15-52.
Intel Core i7-13620H (Հոսքեր՝ 16 , 4․9 ԳԳց )/15.6 in/1920x1080 FullHD /16 DDR5 GB/512 GB/GeForce RTX5050 8GB
427 000 ֏
470 000 ֏
Price 461 160 ֏
Monthly 17 422 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Color | Black |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7-13620H (Հոսքեր՝ 16 , 4․9 ԳԳց ) |
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 16 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | GeForce RTX5050 8GB |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 LAN HDMI |
| Camera | 1080p |
| Backlit keyboard | Yes |
| Audio system | DTS Sound |
| Operating system | Windows 11 |
| Warranty | 12 month |