Acer Aspire A515-58P-54GH
Core i5 1335U ( Threads 12 , 4.6 GHz )/15.6 in/1920x1080 FullHD /8 DDR5 GB/512 GB/Intel Iris Xe Graphics
226 000 ֏
248 000 ֏
Price 244 080 ֏
Monthly 9 221 ֏
Term 36 Month
Add to Wishlist
| Processor | Core i5 1335U ( հոսքեր՝ 12 , 4.6 ԳԳց ) |
|---|---|
| Screen | 15.6 in |
| Screen resolution | 1920x1080 FullHD |
| RAM | 8 DDR5 GB |
| SSD storage | 512 GB |
| Graphics card | Intel Iris Xe Graphics |
| Touch screen | No |
| Rotating screen | No |
| Login/Logout | AUX Type-C USB 2.0 USB 3.0 HDMI |
| Camera | 720HD |
| Backlit keyboard | No |
| Audio system | Built in Audio |
| Operating system | Dos |
| Warranty | 12 month |